Wizytówka z logo TelMat
Logo firmy TelMat

Branding Telmat

Zobacz jak zaprojektowaliśmy logo i identyfikację wizualną dla Telmat – skupu używanych telefonów, które wyróżniły markę na tle konkurencji.

Wyzwanie

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze wrażenie jest kluczowe, dlatego nasze zadanie polegało na stworzeniu identyfikacji wizualnej, która wyróżni TelMat spośród konkurencji i zrobi na klientach duże wrażenie. Ważne było, aby cała komunikacja wzbudzała jak największe zaufanie do marki.

Ulotki firmy TelMat

Cele projektu

  • Stworzenie unikalnego logo i identyfikacji wizualnej, która będzie wyróżni się na tle konkurencji oraz będzie kojarzona z profesjonalnym skupem używanych telefonów,

  • Przedstawienie klientowi kilku propozycji logo, aby mógł wybrać najbardziej odpowiadające mu rozwiązanie,

  • Zaprojektowanie brandboardu, który ujednolici wizerunek firmy,

  • Stworzenie projektów graficznych, które będą wykorzystywane w marketingu online i offline,

  • Dostarczenie klientowi kompletnego zestawu materiałów graficznych, które będą spójne z nową identyfikacją wizualną firmy i będą stanowiły efektywny element jej strategii marketingowej.

Dobrze zaprojektowane logo i branding są kluczowe dla sukcesu biznesowego.
- Steve Forbes.

Co zrobiliśmy?

Zaprojektowanie logo i identyfikacji wizualnej dla Telmat było dla naszej agencji kreatywnej prawdziwym wyzwaniem, ale z radością podejmujemy się takich zadań!

W procesie projektowym wykonaliśmy kilka kroków, takich jak dokładny reasearch rynku, szkicowanie koncepcji, przedstawienie 5 propozycji logo oraz stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej w postaci brandboardu.

Dzięki temu Telmat otrzymał spójną i rozpoznawalną wizualnie markę, która z łatwością wyróżnia się na tle konkurencji. Nasza praca zakończyła się również wykonaniem grafik do profilu allegro, co pozwoliło Telmatowi sprawnie i skutecznie promować swoje produkty.
Komputer z brandingiem TelMat

Zobacz więcej realizacji

Branding MOTIVE

Logo Tulipan – Piękne Ogrody

Logo Globe Engi