Strona interntowa

Z radością prezentujemy naszą najnowszą pracę – kompletnie odświeżoną stronę internetową dla Koper Paliwa, lokalnego lidera w branży dostaw paliw, posiadającego również własną stację paliw „Koper”.

Wyzwanie

Naszym głównym wyzwaniem było przekształcenie istniejącej, nieaktualnej strony internetowej w taki sposób, aby dumnie reprezentowała firmę Koper Paliwa. Dotychczasowa strona nie była w stanie adekwatnie prezentować firmy jako lokalnego lidera w branży paliwowej, co zdecydowanie nie sprzyjało budowaniu jej marki online.

Cele projektu

  • Projektowanie strony, która w pełni reprezentuje wartości i charakter marki Koper Paliwa.

  • Stworzenie indywidualnego projektu UI/UX, korzystając z narzędzia Figma.

  • Przeprowadzenie sesji fotograficznej na stacji paliw i wykorzystanie jej rezultatów na stronie internetowej.

  • Implementacja strony na platformie WordPress z użyciem web buildera Elementor.

  • Stworzenie strony w pełni responsywnej, z dedykowanym projektem na urządzenia mobilne.

Dobre projekty to te, które najpierw uwidaczniają problem, a następnie proponują rozwiązanie

- Aaron Walter, autor "Designing for Emotion"

Co zrobiliśmy?

Rozpoczęliśmy od przeprowadzenia kompleksowej analizy marki Koper Paliwa, co pozwoliło nam stworzyć unikalny projekt strony. Odświeżony wygląd strony, oparty na indywidualnym projekcie UI/UX, stworzony w Figm’ie, wprowadza użytkowników w świat Koper Paliwa.

Zorganizowaliśmy również sesję fotograficzną na stacji paliw firmy, a zdjęcia, które z niej uzyskaliśmy, wkomponowaliśmy w stronę, dodając jej autentyczności.

Zadbaliśmy o techniczne aspekty projektu, tworząc stronę na platformie WordPress, z wykorzystaniem web buildera Elementor.

Efekty?

Dzięki naszej pracy, strona Koper Paliwa nie tylko stała się wizytówką firmy, ale również efektywnym narzędziem komunikacji z klientami. Jest teraz w pełni responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych, co znacznie ułatwia korzystanie z niej na różnych urządzeniach. Nowoczesny design i profesjonalne zdjęcia dodają stronce prestiżu i odzwierciedlają wysoką jakość usług oferowanych przez firmę. Projekt został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez klienta, jak i użytkowników, co potwierdza jego sukces.

Zobacz więcej realizacji

Strona i Sklep Poli-Farm

Strona Apartamenty Family

Strona internetowa Modulux